Biketrial show na festivalu Rajbas, firemním večírku firmy Mubea a na plese v Rudici

Není to tak dlouho, co jsem vystoupil se svojí Freestyle Trial show tentokrát s kamarádem Ondrou Šenkem na dvou akcích. Nejdřív to byl již tradiční festival Rajbas outdoor kotlík. S Ondrou jsme přinesli do sálu, kde se promítaly outdoorové filmečky fajn atmosféru a nakonec jsme zvedli i lidi ze židlí, kdy jsem seskakoval zhruba z 2metrové výšky přímo mezi nohy odvážnému dobrovolníkovi. Tenhle kaskaderský kousek a celé vystoupení mělo úspěch a bylo super se s Trial show představit také po delší době v rodném městě Blansku a dopnit doprovodný program.

Další akcí, kde měl pořadatel zájem o 20 minutové trial vystoupení dvou bláznů na kolech, byl firemní večírek firmy Mubea u Kutné Hory. Zde jsem byl opět s Ondrou a krom skvělého rautu jsme zde mohli přdvést naši Trial exhibici. Po několika písničkách od zajímavé kapelky přišla řada na naši trial show. Skákali jsme, kdo skočí výš přes pásku, zda dobrovolník, nebo já s Ondrou na kole. Za velkých zvučných ohlasů a super atmosféry se podařilo nejvíc skočit vybranému dobrovolníkovi, tudíž měl potom tu čest si za odměnu lehnout pod naše kola. My ho přeskákali a lidi se bavili, což bylo důležité. Super Bike show a my spokojení mohli odjet domů.

Za poslední dobu toho bylo více, a tak nesmím zapomenout ještě na Biktrial Exhibici na plese v Rudici, kde byli všichni převlečení za čerty a čertice. Za moc příjemných ovací od díváků jsem se snažil předvést své nejlepší triky na svých překážkách. Exhibici jsem si moderoval sám a nezapomněl jsem také na dobrovolníky. Byla to příjemná Trial Show před super lidmi. Po akci jsem ještě chvilku zůstal na Velvet kapelku a pár tanečků a v pozdních hodinách jsem jel domů.